Tříkolky MP3

Piaggio MP3 300 LT Touring

Piaggio MP3 300 LT Touring

Stačí Vám řidičské oprávnění skupiny B.
Bezpečnost, snadná ovladatelnost, intuitivní řízení a rozměry odpovídající skútrům střední kategorie - to jsou hlavní výhody unikátních tříkolových skútrů MP3. MP3 300 LT Touring lze řídit i s řídičským průkazem na automobil díky širšímu rozchodu kol 465 mm a homologací v kategorii LE - L5e.
Modely MP3 LT jsou neuvěřitelně přesné a lehce ovladatelné, zůstávají stabilní a bezpečné i na mokré vozovce. Vemi snadno si poradí i s městským provozem a bezproblémově s nimi zaparkujete kdekoliv i díky elektro-hydraulickému systému zamykání přední nápravy ERL (Electric Roll Lock). Tuto funkci využijete nejen při parkování bez použití stojanu, ale i při zastavování na semaforech, kdy nemusíte sundávat nohy na zem.

Piaggio MP3 300 LT YOUrban

Piaggio MP3 300 LT YOUrban

S modelem MP3 YOUrban Piaggio rozšiřuje tříkolovou rodinu o dalšího člena, který vyniká zejména kompaktnějšími rozměry a s tím související nižší hmotností, čímž je zajištěno další zlepšení již tak skvělé ovladatelnosti všech modelů MP3. YOUrban je tedy ideálním vozidlem pro hustý městský provoz.

Piaggio MP3 300 LT YOUrban Special Edition Sport

Piaggio MP3 300 LT YOUrban Special Edition Sport

Edice sport se odlišuje černými ráfky a červenými mřížkami v čelní masce , černým sedlem s kontrastním obšíváním a dalšími detaily podthující vzhled oproti Yourban klasické verzi.

Piaggio MP3 500 LT Touring Business

Piaggio MP3 500 LT Touring Business

Na řidičské oprávnění skupiny B

BUSINESS CLASS - tento pojem dokonale vystihuje užitné vlastnosti nejluxusnější verze inovovaného modelu řady PIAGGIO MP3 Touring.
Díky nejvýkonnějšímu motoru MASTER 500 koncernu Piaggio, s objemem 493ccm, výkonem 40k a točivým momentem 46,5 Nm představuje MP3 500 LT Touring BUSINESS plnohodnotnou variantu dopravy poskytující mimo mnoha praktických výhod i velkou dávku potěšení a vzrušení z jízdy.

MP3 500 LT Touring BUSINESS lze řídit i s řídičským průkazem na automobil díky širšímu rozchodu kol 465 mm a homologaci v kategorii LE - L5e.
Bezpečnost, snadná ovladatelnost, intuitivní řízení a rozměry odpovídající skútrům střední kategorie - to jsou hlavní výhody unikátních tříkolových skútrů MP3.

Piaggio MP3 500 LT Touring Sport

Piaggio MP3 500 LT Touring Sport

Na řidičské oprávnění B

Nabídka MP3 v modelovém roce 2012 se rozšiřuje o nejvýkonnější motor koncernu Piaggio, MASTER 500 s objemem 493 cc, poskytujícím skvělých 40k výkonu a 46,5 Nm točivého momentu. S tímto motorem představuje MP3 Touring plnohodnotnou variantu dopravy poskytující mimo mnoha praktických výhod i velkou dávku potěšení a vzrušení z jízdy.

MP3 500 LT Touring SPORT lze řídit i s řídičským průkazem na automobil díky širšímu rozchodu kol 465 mm a homologaci v kategorii LE - L5e. 
Bezpečnost, snadná ovladatelnost, intuitivní řízení a rozměry odpovídající skútrům střední kategorie - to jsou hlavní výhody unikátních tříkolových skútrů MP3.

Modely MP3 LT jsou neuvěřitelně přesné a lehce ovladatelné, zůstávají stabilní a bezpečné i na mokré vozovce. Vemi snadno si poradí i s městským provozem a bezproblémově s nimi zaparkujete kdekoliv i díky elektro-hydraulickému systému zamykání přední nápravy ERL (Electric Roll Lock). Tuto funkci využijete nejen při parkování bez použití stojanu, ale i při zastavování na semaforech, kdy nemusíte sundavat nohy na zem.