Skútry nad 125ccm

Piaggio Beverly 300ie + 3 letá asistenční služba

Piaggio Beverly 300ie + 3 letá asistenční služba

Po téměř desetileté úspěšné historii Beverly byl tento model kompletně modernizován, jak po technické tak designové stránce. Nové Beverly se nyní může pochlubit výraznějším a elegantnjším vzhledem, je výkonnější a bezpečnější, tak jak má vypadat skútr, který určuje trend na trhu tohoto tisíciletí.
První co vám padne do oka je přední část: nový duální světlomet, integrované blinkry s inovativními LED světly a estetická lišta ve středu kapotáže. V tomto dynamickém duchu pokračuje i střední část skútru, která přechází do štíhlé zadní částí, která je zakončena dvojitými brzdovými světly.

Krásné, elegantní, ale i pohodlné a funkční sedadlo nového Beverly je ještě pohodlnější a příjemnější než u jeho předchůdce. Kapacita úložného prostoru se zvětšila o 50% a vejdou se do něj dvě přilby. V neposlední řadě vás nadchne dokonalá kvalita zpracování, kterou jinde jen stěží naleznete.

Piaggio Beverly 350 ie Sport Touring

Piaggio Beverly 350 ie Sport Touring

Beverly je synonymem pro jeden z nejúspěšnějších skútrů střední kategorie v Evropě vůbec. Ve většině evropských států se pohybuje na špiči prodejních statistik, včetně poslední současné verze s motorem 300ccm jich celkově bylo prodáno pod tímto jménem již více než 300.000ks skútrů. Konkurence však nespí a tak Piaggio přichází s další inovací se sportovně cestovním designem a velmi výkoným motorem 350i. Beverly Sport Touring se vyznačuje dvěmi hlavními rysy a to Sportovním vzhledem, který tvoří stylové doplňky s matným nádechem s ráfky kol v černém provedení. V základní výbavě modelu Sport Touring je přední plexi v tónovaném odstínu, který dodá skútru nejen sportovní ale i elegantní design. Jeho druhým hlavním rysem je jak již název napovídá "Touring". Jízda s tímto skútrem se stane zábavou, je navržen tak, aby zážitek z jízdy byl maximálně pohodlný. Sedadlo je rozděleno do dvou částí a poskytne jak řidiči, tak i spolujezdci maximální pohodlí i na delších trasách.

Piaggio Beverly 350ie Sport Touring ABS/ASR E4 + bonus 2000Kč

Piaggio Beverly 350ie Sport Touring ABS/ASR E4 + bonus 2000Kč

Sport Touring na nové úrovni!

Beverly 350ie ABS/ASR Sport Touring se honosí kompletně novým motorem, jehož parametry se hravě vyrovnají konkurenčním větším čtyřstovkám. To vše při zachování nezaměnitelných prvků, pro něž je Beverly tak populární.
Líbivý design ladně kombinující moderní křivky jednotlivých částí do uhlazeného zevnějšku, prostorné sedlo, znamenité jízdní vlastnosti, skvěle akcelerující tichý motor a příjemnou spotřebou. To jsou hlavní atributy, jimiž se Bevely SportTourign pyšní.

Velkorysý podsedlový prostor je na dvě otevřené přilby. V přední odkládací přihrádce najdeme zásuvku na 12V.
Pohodlné sedlo s bederní opěrkou pro řidiče lze otevřít pomocí tlačítka u levé rukojetě.
Standardní výbavou je lehce kouřové přední plexi.

* Bonus 2000kč lze získat pouze při nákupu skútru v kamenné prodejně. Zakoupením skútru v kamenné prodejně získáte zpět bonus ve výši 2000kč pro nákup libovolného zboží dle vlastního výběru. Tento bonus nelze uplatnit pro objednávky přijaté přes e-shop a nelze s tímto bonusem využít dopravu zdarma stejně jako věrnostní systém e-shopu.

Piaggio Beverly 500 Cruiser

Piaggio Beverly 500 Cruiser

Beverly Cruiser, to je TOP-CLASS v kategorii skútrů. Charakterizuje jej vyspělá technika, hladké a čisté linie a lehká ovladatelnost. Je mnohem více než-li jen skútrem pro každodenní použití. Vyniká vysokou úrovní bezpečnosti, kvality a elegance. Beverly je po dílenské stránce propracováno do posledního detailu.

Piaggio Liberty 150

Piaggio Liberty 150

Moderní a elegantní Liberty 150 je vybavena čtyřtaktním motorem, který nabízí plynulou akceleraci a je velmi ekonomický.

Piaggio X EVO 400

Piaggio X EVO 400

BUSINESS CLASS - označení nejlépe vystihující tento skútr z široké nabídky Piaggia.

XEVO 400 je dalším modelem, který se nevyhnul modernizaci. Dostal nový, větší plexi štít, lakovaná zpětná zrcátka, oddělené přední světlomety a přední blatník, který navazuje na výborně ergonometricky řešenou přední kapotáž.

Piaggio X10 350ie

Piaggio X10 350ie

Nová vlajková loď značky v kategorii Grand Turismo navazuje na své úspěšné předchůdce X7 a X8 a nahrazuje stávající model X-EVO.
X10 je absolutní špičkou mezi italskými "maxi" skútry: luxus na 2 kolech pro zákazníky hledající skútr s maximálním pohodlím a nezaměnitelným moderním stylem. X10 je skútr s těmi nejmodernějšími technologiemi, led osvětlení zadní lampy, velká pohodlná sedačka, ruční brzda integrovaná s bočním stojánkem - všechno na novém Piaggiu X10 je koncipováno pro zajištění pohodlí, maximální funkčnosti a celkové bezpečnosti. Dalšími inovativními funkcemi jsou palubní počítač s velkým 4-palcovým LCD displejem přehledně zobrazujícím nespočet funkcí, podsvícení ovládacích tlačítek, široké čelní plexi, trojitá přihrádka v přední části pod řidítky a bohatě dimenzovaný zavazadlový prostor pod sedlem vybavený kromě již obvyklého osvětlení a zásuvky 12V také USB portem. S novým Piaggio X10 se cestování stane každodenním luxusem.

Piaggio X10 Executive 350 ie ABS/ASR + 3 letá asistenční služba

Piaggio X10 Executive 350 ie ABS/ASR + 3 letá asistenční služba

Výprodej, tato akce platí do vyprodání skladových zásob v ČR

Vlajková loď značky v kategorii Grand Turismo navazuje na své úspěšné předchůdce X7 a X8 a nahrazuje stávající model X-EVO.
X10 je absolutní špičkou mezi italskými "maxi" skútry: luxus na 2 kolech pro zákazníky hledající skútr s maximálním pohodlím a nezaměnitelným moderním stylem. X10 je skútr s těmi nejmodernějšími technologiemi, led osvětlení zadní lampy, velká pohodlná sedačka, duální systém ABS/ASR shodný s novým Beverly SportTouring, ruční brzda integrovaná s bočním stojánkem - všechno na novém Piaggiu X10 je koncipováno pro zajištění pohodlí, maximální funkčnosti a celkové bezpečnosti. Dalšími inovativními funkcemi jsou palubní počítač s velkým 4-palcovým LCD displejem přehledně zobrazujícím nespočet funkcí, podsvícení ovládacích tlačítek, široké čelní plexi, trojitá přihrádka v přední části pod řidítky a bohatě dimenzovaný zavazadlový prostor pod sedlem vybavený kromě již obvyklého osvětlení a zásuvky 12V také USB portem. S novým Piaggio X10 se cestování stane každodenním luxusem.

Piaggio X10 Executive 500 ie ABS/ASR

Piaggio X10 Executive 500 ie ABS/ASR

Piaggio X10 500 ABS/ASR se řadí do skupiny maxiskútrů. Nabízí výkonný motor, výborné jízdní vlastnosti a nadprůměrnou výbavu. Jedná se o nepřehlédnutelný skútr třídy top class s kterým je radost cestovat.