Skútry 125ccm

Piaggio Beverly New 125ccm i.e. - model 2013

Piaggio Beverly New 125ccm i.e. - model 2013

Stačí Vám řidičské oprávnění skupiny B!
Po téměř desetileté úspěšné historii Beverly byl tento model kompletně modernizován jak po technické tak designové stránce. Nové Beverly se nyní může pochlubit výraznějším a elegantnějším vzhledem, je výkonnější a bezpečnější, tak jak má vypadat skútr, který určuje trend na trhu tohoto tisíciletí.

Piaggio Liberty 125 - model 2013

Piaggio Liberty 125 - model 2013

Stačí Vám řidičské oprávnění skupiny B!

Moderní a elegantní Liberty 125 je vybavena čtyřtaktním motorem, který nabízí plynulou akceleraci a je velmi ekonomický.
Je lehký a snadno ovladatelný, Liberty 125 je ideální nejen do center měst, ale i pro příměstskou dopravu a kratší výlety.
Jeho charakteristickými vlastnostmi jsou velká kola, standardně montovaný imobilizér, široké stupačky, úložný prostor pod sedadlem, nízké a pohodlné sedlo, přehledná přístrojová deska a každodenní praktičnost.

Piaggio Liberty 125 4T Delivery + 3 letá asistenční služba

Piaggio Liberty 125 4T Delivery + 3 letá asistenční služba

Jedná se o tzv. užitkový skútr. Typickými zákazníky jsou různé společnosti zajišťující rozvoz jídel, tiskovin apod. Model DELIVERY PLUS je jednomístný skútr, který je vybaven: zadním velkým top boxem, předním velkým plexištítkem, bočním stojánkem, aretací zadní brzdy na levé páčce pro zabezpečení skútru proti pohybu.

Piaggio new Fly 125ie 3V LEm - model 2013

Piaggio new Fly 125ie 3V LEm - model 2013

Stačí Vám řidičské oprávnění skupiny B!
Nový Piaggio Fly je první globální scooter značky Piaggio, konstruovaný a vyráběný pro celý svět - jednoduchý a bezpečný, jehož posláním je uspokojení potřeb a přání široké části uživatelů kdekoliv na světě.
Fly nabízí elegantní vzhled nově nazývaný "mini GT" a nové bezpečnostní funkce, které přebírá z vyšších kategorií, a je ideálním společníkem do každého městského prostředí, od každodenního dojíždění do školy, nebo práce až po volný čas s přáteli. Podsedlový prostor nově pojme až 2 přilby typu Jet při zachování nízké výšky sedla 760 mm, která zaručuje snadné nasedání.

 

Piaggio new Typhoon 125

Piaggio new Typhoon 125

Nový Typhoon byl kompletně inovován, aby se zdůraznil jeho dynamický a všestranný duch, což jej dělá více trendy a žádoucím.
Typhoon Sport je výsledkem evoluce s garantovaným velkým výkonem motoru, stabilním podvozkem a stylovým vzhledem. Jízda na tomto skútru je zábava a je to perfektní volba pro jízdu po městě. Sportovní design kombinovaný s vysokoprofilovými pneumatiky podtrhuje univerzálnost využití na jakékoliv silnici i v lehkém terénu a je určen zejména pro teenagery, čemuž odpovídají i atraktivní designy ve výrazných barvách.

Piaggio X10 125 ie Executive ABS/ASR Euro 3 + 3 letá asistenční služba

Piaggio X10 125 ie Executive ABS/ASR Euro 3 + 3 letá asistenční služba

Doprodej modelů 2016 za bezkonkurenčně nejnižší ceny s 3 letou asistenční službou v ceně skútru, platí do doprodání skladových zásob v ČR!!

X10 je absolutní špičkou mezi italskými "maxi" skútry: luxus na 2 kolech pro zákazníky hledající skútr s maximálním pohodlím a nezaměnitelným moderním stylem. X10 je skútr s těmi nejmodernějšími technologiemi, led osvětlení zadní lampy, velká pohodlná sedačka, duální systém ABS/ASR shodný s novým Beverly SportTouring, ruční brzda integrovaná s bočním stojánkem - všechno na novém Piaggiu X10 je koncipováno pro zajištění pohodlí, maximální funkčnosti a celkové bezpečnosti.

Piaggio X10 125ie

Piaggio X10 125ie

X10 je absolutní špičkou mezi italskými "maxi" skútry: luxus na 2 kolech pro zákazníky hledající skútr s maximálním pohodlím a nezaměnitelným moderním stylem. X10 je skútr s těmi nejmodernějšími technologiemi, led osvětlení zadní lampy, velká pohodlná sedačka, ruční brzda integrovaná s bočním stojánkem - všechno na novém Piaggiu X10 je koncipováno pro zajištění pohodlí, maximální funkčnosti a celkové bezpečnosti. Dalšími inovativními funkcemi jsou palubní počítač s velkým 4-palcovým LCD displejem přehledně zobrazujícím nespočet funkcí, podsvícení ovládacích tlačítek, široké čelní plexi, trojitá přihrádka v přední části pod řidítky a bohatě dimenzovaný zavazadlový prostor pod sedlem vybavený kromě již obvyklého osvětlení a zásuvky 12V také USB portem. S novým Piaggio X10 se cestování stane každodenním luxusem.