O Piaggiu

MOBILITA
Dynamičnost, inovace, pružnost a vědomí důležitosti šetrnosti k životnímu prostředí pro zajištění inteligentní mobility. Všechny modely Piaggio jsou vhodné pro široké využití, používají nejmodernější technologická řešení v konstrukci motorů i podvozků a mají svůj osobitý a nezaměnitelný styl. Značně zjednodušují a urychlují život ve městech.

INOVACE
Vývoj a inovace tvoří DNA Piaggia: funkční řešení a moderní technologie, které Piaggio obratem přenáší do výroby dopravních prostředků a tím zlepšuje individuální mobilitu svých zákazníků. Rychle uvádí na trh Inovativní řešení a nové projekty, například modelovou řadu MP3: unikátní tříkolky pro nové zážitky z jízdy, které svým revolučním řešením přinášejí nové pojetí bezpečnosti a zábavy.

UNIVERZALITA
Piaggio spojuje nové technologie s nezaměnitelným designem, čímž se výrazně odlišuje od ostatních městských vozidel. Výkon modelu XEVO, elegance Beverly, pohodlí a svoboda Carnaby, ovladatelnost Zip a Fly, a mladistvý duch Typhoon: modely Piaggia jsou snadno ovladatelné, komfortní a praktické při každodenním používání.

RESPEKT K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
je nejdůležitějším současným parametrem všech moderních řešení městské mobility. Piaggio si velmi dobře uvědomuje důležitost šetrnosti a ochrany životního prostředí a to hlavně ve velkoměstech, kde nejvíce trpí čistota ovzduší. Toto rostoucí vědomí přispělo ke vzniku modelů MP3 Hybrid. Hybridní pohon kombinuje výkon spalovacího a elektrického motoru, čímž výrazně snižuje škodlivé emise a také provozní náklady.

Z široké nabídky skútrů a tříkolek největšího evroského výrobce jednostopých vozidel si vybere opravdu každý, od levných ale výkonných a stylových padesátek, přes stylové modely střední třídy se špičkovými motory  300 ccm až po třídu BUSINESS CLASS s modely poskytující to nejlepší co můžete na 2 kolech potkat.

A samozřejmě také unikátní tříkolky MP3, přičemž do České republiky dovážíme výhradně modely označené jako LT, homologané jako dvoustopá vozidla, na něž postačuje řidičský průkaz sk. B.